Рoзділи сайта
Новини школи
Новини
Участь у міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2015»
         Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» сьогодні є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, на якому були широко представлено інноваційні досягнення галузі освіти.
 
 
 
         Понад 700 навчальних закладів із України та країн ЄС, серед яких Латвія, Литва, Швейцарія, Франція та Канада, взяли участь у VI Міжнародної виставці «Сучасні заклади освіти -2015». 
         Виставка проходила з 12 по 14 березня в Києві у Палаці дітей та юнацтва.
         Вінницькі представники прийняли участь у наступних конкурсах:
• Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальну, наукову та управлінську діяльність навчального закладу
• Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей і молоді
• Створення мережі євроклубів як механізму інтеграції до європейського освітнього простору
• Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді.
         Організатори виставки, серед яких були представники Міносвіти, Нацакадеміїї педагогічних наук України та компанії «Виставковий світ» нагородили 18 навчальних закладів Вінниці золотими медалями та дипломами І ступеню, в тому числі і наш заклад. 
Срібло та дипломи ІІ ступеню отримали 3 навчальних заклади м. Вінниці.
 
 

         Упродовж трьох днів роботи виставки педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі мали можливість поспілкуватись із представниками навчальних закладів і обмінятися досвідом


Дата: 2015-03-24 14:22:20