Посвята в першокласники 11 листопада в учнів 1-х класів був урочистий та хвилюючий день. Адже саме в цей день відбулася посвята в першокласники. У велику дружню родину ми прийняли 196 маленьких діток, яких ще зовсім недавно називали дошкільнятами, а тепер їх називають першокласники.
Діти з радістю і захопленням зустрічали казкових героїв та із задоволенням виконували їхні завдання. Казкова фея зачитала Клятву першокласника, а малята дружно відповідали «Обіцяємо!».
Як доказ того, що вони стали членами шкільної родини, дітям вручили символічні дипломи та заповіді першокласника.
Отож, в добру путь малята! Нехай ваші портфелики були важкими тільки від хороших оцінок, а шкільні роки стануть щас¬ливими у вашому житті. Успіхів вам!
Дата: 2014-11-17 13:16:43