День Миру Мир в усьому світі - бажання всіх людей планети

Міжнародний день миру був проголошений у 1981 році Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Започаткування Дня миру свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. В 2002 році Президент України підписав Указ, яким проголосив 21 вересня Національним Днем миру.
Учні нашої школи також взяли участь у Всеукраїнській компанії і оголосили акцію «Ми різні, але ми рівні! Ми всі за мир!» Протягом дня діти виготовляли своїми руками білих голубочків. Учні 2-3 класів взяли участь у флешмобі «Голуб Миру». Біля кожного класу учні створили панно: обрали і представили одну з країн світу, дружню для України, і засвідчили білими голубами своє бажання жити в мирі з цією країною.

Дата: 2014-11-05 12:56:37