«Велика родина - єдина сім`я!»

Інформація про реалізацію Благодійного проекту

«Велика родина - єдина сім`я!»

З 12 по 15 грудня в закладі була організована і проведена благодійна акція «Діти дітям», ініціаторами якої стали лідери класів.

Під час акції було зібрано одяг, різноманітні іграшки та солодощі, конструктори, цікаві книги, розмальовки, фарби, кольорові олівці та фломастери.

Напередодні новорічних свят учні нашої школи, а саме Кучерява Дарина (4-А кл.), Андронійчук Крістіна (3-В кл.) та Костюк Михайло (2-В кл.) завітали до дитячого будинку «Родинний дім» у смт. Вороновиця.

Цей заклад існує з 2006р., у липні 2016 р. виповниться 10 років. У дитячому будинку проживає 32 дітей віком від 2-х до 15 років. Керівник закладу Оксана Анатоліївна гостинно прийняла та охоче провела учням  екскурсію, показала де проживають та проводять вільний від навчання час діти дитячого будинку.

Ми будемо намагатися частіше проводити подібні акції та відвідувати цей заклад!

Дата: 2016-12-29 13:07:37