Тиждень толерантності

З 14.11 по 18.11. в рамках місячника морально - правового виховання відбувся тиждень толерантності.

Цікавими та повчальними стали для учнів 1-4 класів виховні бесіди, зустрічі, тренінги та перегляди тематичних мультфільмів.

Кожен учень намагався усвідомити «Що для мене толерантність». До роботи долучилася бібліотекар школи (Ястремська Н.В.) з виставкою «Образи толерантності». Стіни школи майоріли малюнками учнів «Галерея толерантних вчинків».

Педагог-організатор (Флуд Л.М.) разом з учнівською радою провели бесіду з елементами тренінгу «Ромашка толерантності» та нагадали учням про правила ввічливості.

Всі ці заходи проводилися з метою дружнього об'єднання всіх учнів школи в одну велику та міцну родину.

Дата: 2016-12-29 13:02:56