Тиждень англійської мови

У період з 14.11.2016 по 18.11.2016 р. в рамках «Року англійської мови в Україні» в закладі був проведений тиждень англійської мови.

Метою проведення тижня англійської мови було удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування традицій свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Тиждень розпочався з візиту вихованців дошкільного виховного закладу №35, для яких була проведена екскурсія. Малюки познайомилися з шкільним життям, зазирнули у навчальні кабінети, прогулялися шкільними коридорами, позаймалися з шкільним психологом.

Побували і на уроці англійської мови в 1-А класі, де вивчали тему "Farm Animals". Вчитель Горлей Н.В. вміло інтегрувала діток в навчальний процес. Учні та малюки із задоволенням працювали разом та виконували завдання в ігровій формі.

Вчитель Голоскевич Г.В. підготувала для діток майстер-клас англійською мовою, на якому вони спільно з учнями 3-Г класу робили тематичну закладинку - іграшку. Тож кожен повернувся додому з сюрпризом.
У вівторок до закладу був запрошений Thaddeus McCleary, викладач англійської мови, носій мови, представник Посольства Сполучених Штатів Америки. Пан Thaddeus провів тренінг для вчителів англійської мови та познайомив їх з сучасними підходами до викладання. Учасники семінару мали змогу ознайомитись та відпрацювати на практиці дидактичні ігри, спрямовані на формування і розвиток лексико-граматичних та мовленнєвих навичок учнів початкових класів під час вивчення англійської мови
Також нашими гостями стали наші старші учні-наставники, 10-класники з гуманітарної гімназії №1. У супроводі Вестлунд Т.С. старшокласники провели для учнів 3-В класу тематичне заняття, присвячене темі "Thanksgiving". Діти познайомилися з культурою та традиціями англомовних країн. Молодші школярі мали змогу переконатися наскільки важливою є англійська мова та почути як гарно нею володіють старшокласники. Ну, а останні, в свою чергу пригадали якими меленькими вони були ще зосім недавно.

Учні 2-х класів стали учасниками квесту. На 6 різнокольорових станціях на дітей очікували вчителі, які підготували для них завдання. Одним із обов'язкових пунктів була BLUE STATION (блакитна станція). Там дітки отримали досить нелегке завдання - знайти загублені слова з теми "Family"(Сім'я). Слова були вміло заховані, однак особливих труднощів не виникло - діти знаходили їх із легкістю та цікавістю!

Що краще діти справлялися з завданнями, то більше балів отримували! Завдання розв'язали усі класи!

Серед учнів 3-х класів була проведена інтелектуальна гра "What? Where? Why?" Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити їх лінгвістичний кругозір, розвивати інтелектуальні здібності за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам'ять та увагу. Школярі виконували цікаві завдання, співпрацюючи в командах для досягнення спільної мети. Була створена невимушена атмосфера, завдяки якій діти розкрилися та чудово показали свої знання. За підсумками конкурсу усі команди нагороджені сертифікатами. Завдяки цій грі діти відчули, що вони можуть застосувати свої знання і навички на практиці і що їх зусилля можуть привести їх до перемоги.

У 4-х класах було проведено Турнір знавців англійської мови. За результатами жеребкування учні об'єднувались у команди незалежно від групи, в котрій працюють зазвичай. Школярі взяли участь у цікавих конкурсах, аби перевірити свою кмітливість та знання іноземної мови. Змагання включали конкурс капітанів, вигадування слів із поданих літер, поєднання слів у речення, відгадування слів, виконання пісень та міні-вікторину. По завершенні конкурсу учасники отримали наліпки з мотиваційними написами, аби завжди пам'ятати, що кожен із учнів четвертого класу вже є маленьким знавцем англійської мови!

Спеціалістами міжнародного освітньо-методичного центру Пірсон та Дінтернал Геннадієм Білоусом та Анною Сосіною була проведена презентація автентичних підручників, методичний семінар для вчителів англійської мови, на якому поділилися своєю майстерністю. На заході вчителі опрацювали комбінування різних видів діяльності та методів засвоєння знань учнями, а також почули про новітні форми інтеракції на уроці англійської мови.
Для учнів та батьків був організований книжковий ярмарок, на якому була представлена література, що може стати у пригоди при вивченні англійської мови.

Учні 2-4 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», де у виконуючи тестові завдання мали можливість перевірити свої знання англійської мови та позмагатися з учнями всієї країни. Чекаємо на результати :)

Тиждень англійської мови завершено. Кожен день був насичений подіями. Всі заходи були надзвичайно цікавими , сповнені активною працею і добрим позитивним настроєм.

Дата: 2016-12-05 00:45:04